Avatar uživatele
DusanOrlik

Jak na bělejší zuby?

Zdravim,
Cim je treba udelat zuby zarive bile?Jsou to jen reklamni/filmove triky ze by se zuby mohli krasne bile lesknout nebo je to pravda?Zubni pasta/nalepovaci pasky/ustni vody/zubni zakrok…?
Mate nekdo zkusenosti co by zabralo?
Sel bych do toho.Ale nevim co by ucine zabralo.Diky moc vsem za odpoved.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, da ny před 3155 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Emefej

Navštiv zubaře nebo dentální hygienistku. Oni ti poradí. A nevěř úplně všemu, co vidíš v reklamě.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Lépe než mít zuby bílé, lepší je mít zdravé. Bělení poškozuje zubní sklovinu. Rada : nekouřit, po potravinách (zejména sladkostech) a pití (červené víno, káva ap.) si vyčistit zuby. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nechápavé

Hlavně si je musíš čistit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Nejvhodnější a nejbezpečnější bělení zubů je po návštěvě zubní ordinace :D
Něco se zvládne hned na křesle. NEBO:
Vám otisknou obě čelisti. Otisky se předají do zubní laboratoře, kde se odlijí a vzniknou pracovní modely. Na nich zhotoví zubní technik „nosiče“, pro bělicí prostředek, který se „napatlá“ dovnitř a nasadí na ozubenou čelist.
(postup je podobný jako při zhotovování chráničů zubů pro sporovce. Jen materiál je odlišný, nosiče jsou průhledné a tenčí).
Vše hradí pacient.
Je třeba si uvědomit, že každý člověk má „svou“ danou barvu zubů, kterou lze jen lehce „vybělit“ (z barvy č. 45 se žádným bělením nestane třeba 21).
.
Sady pryskyřičných zubů pro zhotovení protéz se vyrábějí v mnoha tvarech a barvách. Stejně tak pryskyřice (včetně fotopryskyřic), též keramika je v mnoha barevných odstínech, které lze dále vzájemně mísit (podle daného kříže a vzorníku) a vznikají další barvy ⇒ při zhotovování pevných náhrad (korunky, členy, onlaye atp.).
Stejně je to u pryskyřičných výplní zubů = plombiček.
Pokud tedy máte barvu 25, 41, 43, 45 nikdy žádným bělením nedosáhnete třeba 23 či 21! ;)
Pak už získáte Lanzu bílou ala Hollywood jen pomocí protetiky, fazetek, korunek atp.
pro představu:
http://www.fla­va.cz/index.php?n=&go=s­hop&id=909&cat=263&cat1=­263
http://www.spo­fadental.com/cz/pro­dukty/category-list/product-family-list/zuby/vzornik-odstinu-spofadent-plus/productfa­mily/ShadeGui­de
http://www.den­tunit.cz/Vzor­nik-odstinu-zubu---pryskyrice-TCR_565

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Zkus jít na bělení zubů, ale prý to oslabuje sklovinu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

nič si so zubmi nerobte!!!

ono sa vám to o pár rokov/pri prvej ťažšej chorobe stokrát vypomstí

ak neviete odolať, sú zubné pasty so sódou bikarbónou

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Vercule

Stačila ti zubní pasta? :) Super, jaká?

Avatar uživatele
Cizecek.M

Výborný pasta je ta nanocare od krasnyusmev.cz, tu můžu jen doporučit.

Avatar uživatele
Derrynka

Já jsem si od krasnyusmev koupila tu jejich sadu na domácí bělení zubů, protože je cenově dostupná a hlavně šetrná ke sklovině. No a je k ní teď zdarma zubní pasta s nanočásticemi zlata :) Tak myslím, že to se hodně vyplatí :)

Avatar uživatele
Vercule

Jojo, teď už to taky vím… Ani nevím, proč jsem si ji dřív nekoupila, vím, že ji mšl Leoš Mareš na IG :) Ale zase díky za pozitivní recenze, díky tomu jsem se rozhoupala. A jsem spokojená :)

Avatar uživatele
Vikki.vivi

Ahoj, já třeba kupuju od krasnyusmev.cz tu jejich white pearl nano care a musím říct, že s ní jsem fakt spokojená :) Je šetrná, bez peroxidu a zuby bělí. Takže fakt spokojenost.

Avatar uživatele
Derrynka

Já si od nich kupuju docela dost věcí. Ony ty jejich produkty jsou na ubní péči opravdu nejlepší. A hlavně jsou účinné.

Avatar uživatele
Cizecek.M

Hele, na tom krasnyusmev.cz mají i sadu na domácí bělení zubů. Máte s nimi někdo zkušenost?

Avatar uživatele
Cizecek.M

Ano, já mám na tu pastu stejný názor. Hlavně jsem moc ráda, že díky tomu, že je šetrná, tak se dá používat dlouhodobě.

Avatar uživatele
Vercule

Koukala jsem se na ten web… Prosím tě, jakou přesně tu pastu kupuješ?

Avatar uživatele
Cizecek.M

Ahoj, za mě můžu doporučit zubní pastu nanocare od krasnyusmev. Ta je super, šetrná, ale účinná a hlavně teda bělí. To jsem jí osobně teda ocenila fakt moc.

Avatar uživatele
IvkaH

Mně třeba na bělejší zuby stačila pasta :)

Avatar uživatele
Vercule

Zkus kouknout na krásný úsměv, tam si myslím, že určitě něco vybereš.

Nový příspěvek