DusanOrlik

Jak na bělejší zuby?

Zdravim,
Cim je treba udelat zuby zarive bile?Jsou to jen reklamni/filmove triky ze by se zuby mohli krasne bile lesknout nebo je to pravda?Zubni pasta/nalepovaci pasky/ustni vody/zubni zakrok…?
Mate nekdo zkusenosti co by zabralo?
Sel bych do toho.Ale nevim co by ucine zabralo.Diky moc vsem za odpoved.

Nejlepší odpověď
Emefej

Navštiv zubaře nebo dentální hygienistku. Oni ti poradí. A nevěř úplně všemu, co vidíš v reklamě.

Další odpovědi
marci1

Lépe než mít zuby bílé, lepší je mít zdravé. Bělení poškozuje zubní sklovinu. Rada : nekouřit, po potravinách (zejména sladkostech) a pití (červené víno, káva ap.) si vyčistit zuby. 🙂

Nechápavé

Hlavně si je musíš čistit

da ny

Nejvhodnější a nejbezpečnější bělení zubů je po návštěvě zubní ordinace :D
Něco se zvládne hned na křesle. NEBO:
Vám otisknou obě čelisti. Otisky se předají do zubní laboratoře, kde se odlijí a vzniknou pracovní modely. Na nich zhotoví zubní technik „nosiče“, pro bělicí prostředek, který se „napatlá“ dovnitř a nasadí na ozubenou čelist.
(postup je podobný jako při zhotovování chráničů zubů pro sporovce. Jen materiál je odlišný, nosiče jsou průhledné a tenčí).
Vše hradí pacient.
Je třeba si uvědomit, že každý člověk má „svou“ danou barvu zubů, kterou lze jen lehce „vybělit“ (z barvy č. 45 se žádným bělením nestane třeba 21).
.
Sady pryskyřičných zubů pro zhotovení protéz se vyrábějí v mnoha tvarech a barvách. Stejně tak pryskyřice (včetně fotopryskyřic), též keramika je v mnoha barevných odstínech, které lze dále vzájemně mísit (podle daného kříže a vzorníku) a vznikají další barvy ⇒ při zhotovování pevných náhrad (korunky, členy, onlaye atp.).
Stejně je to u pryskyřičných výplní zubů = plombiček.
Pokud tedy máte barvu 25, 41, 43, 45 nikdy žádným bělením nedosáhnete třeba 23 či 21! ;)
Pak už získáte Lanzu bílou ala Hollywood jen pomocí protetiky, fazetek, korunek atp.
pro představu:
http://www.fla­va.cz/index.php?n=&go=s­hop&id=909&cat=263&cat1=­263
http://www.spo­fadental.com/cz/pro­dukty/category-list/product-family-list/zuby/vzornik-odstinu-spofadent-plus/productfa­mily/ShadeGui­de
http://www.den­tunit.cz/Vzor­nik-odstinu-zubu---pryskyrice-TCR_565

štamgast

Zkus jít na bělení zubů, ale prý to oslabuje sklovinu.

Šidlo

nič si so zubmi nerobte!!!

ono sa vám to o pár rokov/pri prvej ťažšej chorobe stokrát vypomstí

ak neviete odolať, sú zubné pasty so sódou bikarbónou

Vercule

Stačila ti zubní pasta? :) Super, jaká?

Cizecek.M

Výborný pasta je ta nanocare od krasnyusmev.cz, tu můžu jen doporučit.

Derrynka

Já jsem si od krasnyusmev koupila tu jejich sadu na domácí bělení zubů, protože je cenově dostupná a hlavně šetrná ke sklovině. No a je k ní teď zdarma zubní pasta s nanočásticemi zlata :) Tak myslím, že to se hodně vyplatí :)

Vercule

Jojo, teď už to taky vím… Ani nevím, proč jsem si ji dřív nekoupila, vím, že ji mšl Leoš Mareš na IG :) Ale zase díky za pozitivní recenze, díky tomu jsem se rozhoupala. A jsem spokojená :)

Vikki.vivi

Ahoj, já třeba kupuju od krasnyusmev.cz tu jejich white pearl nano care a musím říct, že s ní jsem fakt spokojená :) Je šetrná, bez peroxidu a zuby bělí. Takže fakt spokojenost.

Derrynka

Já si od nich kupuju docela dost věcí. Ony ty jejich produkty jsou na ubní péči opravdu nejlepší. A hlavně jsou účinné.

Cizecek.M

Hele, na tom krasnyusmev.cz mají i sadu na domácí bělení zubů. Máte s nimi někdo zkušenost?

Cizecek.M

Ano, já mám na tu pastu stejný názor. Hlavně jsem moc ráda, že díky tomu, že je šetrná, tak se dá používat dlouhodobě.

Vercule

Koukala jsem se na ten web… Prosím tě, jakou přesně tu pastu kupuješ?

Cizecek.M

Ahoj, za mě můžu doporučit zubní pastu nanocare od krasnyusmev. Ta je super, šetrná, ale účinná a hlavně teda bělí. To jsem jí osobně teda ocenila fakt moc.

IvkaH

Mně třeba na bělejší zuby stačila pasta :)

Vercule

Zkus kouknout na krásný úsměv, tam si myslím, že určitě něco vybereš.