clear

Jak na bělavý výtok??

Ahoj, je mi čtrnáct let a dost mě trápí bělaví výtok, když se sexualně vzruším. Co mám dělat, až mi bude patnáct a můj kluk chce se mnou spát, a pak zjistí, že mám něco nechutného na kalhotkách?? Dá se to nějak řešit??

Nejlepší odpověď
gecco

A co tak se poptat tvého gynekologa??? – prohlídne, udělá stěr a laboratoř následně rozbor…
Už jsem umyl hrnek od kafe, takže se nekouknu do lógru, o jaký výtok se jedná…
:-O

Další odpovědi
Lamalam

Pokud se jedná pouze o lehký výtok během pohlavního vzrušení, tak to je u některých žen normální. Ale může se jednat i o nějaké onemocnění (kvasinky apod.). Dá se to jednoduše řešit návštěvou lékaře. Jako první pomoc můžeš zkusit třeba Rosalgin nebo Fermalac, ale k doktorovi si určitě zajdi. Když se to zanedbá, může to skončit i zánětem.

briketka10

http://www.ule­kare.cz/nemoci-vysetreni/bily-vytok-z-pochvy

Agneta

marci1 neodpověděla sama, ale nechala chybně odpovědět Dr. Šulce…Gecco si její odpověď přečetl a byl zmaten…:DDD
Takže Clear > nepředváděj, že nevíš o co jde…
Při vzrušení jsou jen tři možnosti: 1)průhledný sekret 2)bílý sekret 3)suchá:DDD

Agneta

Kde dnes jsou ti zdejší úchyláci?

gecco

Ti už žhaví VP…
😉

gecco

Agnetko – já odpovídal dříve, než Marci – takže zmaten jsem až nyní…
😉

Agneta

ach promiň… neumím počítat:DDD
ale jinak…takže…?

gecco

Jak píšu – su zmatenej…
😉
Sakra – to by se v mém věku stávat nemělo…
;-DD

Agneta

No právě…řekla bych, že zrovna to nejdůležitější českým mužům nikdo neřekne (jak mají pokládat ženám ruku mezi nohy, a co ženy přitom cítí).
Odhaduji, že to v 90 % českých manželství zůstává nevyřešenou věcí :DDD
(když je i třikrát rozvedený gecco „zmaten“):DDD

gecco

;-D
Rozvedený teprve jednou – nemusím udělat krawinu podruhé…
😉