Jak na bazalku?

minulý týden jsem si koupila bazalku v květináči, už teď mi začíná vadnout, jak na ní aby vydržela co nejdéle

Nejlepší odpověď
stana73

Záleží,kde ji máte,nejlepší je na světle a v chladu.Jestli jste ji koupila v marketu,ty toho moc nevydrží,nejlepší je ze zahradnictví.Je to jenom letnička,takže úplně nejlepší udělat si truhlík na balkon,nebo zvenku na parapet,když nemáte záhonek a můžete tam namíchat i jiné bylinky

Další odpovědi
dědapetr

souhlasím z předešlou odpovědí a tady návod na pěstění

Zdroj: http://abeceda­zahrady.dama.cz/de­fault.aspx?sec­tion=61&server=1&ar­ticle=1551

RQLM

koupili jsme bazalku taky v supermaretu, mame ji doma v kuchyni na okne vic nez rok a porad je krasne zelena a chutna. nic jsme s ni nedelali, jen ji sem tam zalijeme, kdyz je potreba.