_136

Jak na 100% získat sportovní postavu?

Kolega mi ukazal tuto fotku a ptá se jak získat tuto sportovní postavu?

Nejlepší odpověď
ElonMusk

100% nebo 100 %?

Jak na 100% získat sportovní postavu? = Jak na stoprocentní získat sportovní postavu?
Jak na 100 % získat sportovní postavu? = Jak na sto procent získat sportovní postavu?

Další odpovědi
nyjono

Přesně takovou asi těžko. Je to dáno kostrou.
Přibližně takovou pomocí zdravého stravování a správného cvičebního režimu.

led

Myslíte tú postavu na tričku?

Ale teraz vážnejšie,
je to prirodzená postava mladého muža, ktorý sa neprejedá a pohybuje, na rozdiel od mnohých jeho rovesníkov
Čo to pre vás znamená, vykašlite sa na prevoz dopravou, keď môžte ísť peši. Neseďte zbytočne, ale hýbte sa. Spravte denne peši aspoň 10km. Nie je to nič ťažké, ak to absolvujete za celý deň.
Cigarety, alkohol, nechajte tým, ktorí chcú byť „chrchľavý a dýchavičný dedek“ už v mladom veku.

ivzez

Mně ten mladík přijde spíše trochu podvyživený.