bolak

Jak myslíte že to dopadne s Řeckem?

Pravidelně sleduju aukro a čekám kdy se tam objeví: „Prodám Řecko – Kup teď!“

Nejlepší odpověď
anonym

On uz ale zajem je , o to , koupit nejake jejich ostrovy. Rekove ale prodavat nechteji. Penize z Unie ale chteji. 🙂
Mozna budou muset casem opravdu neco prodat .. , nebo mozna nastane i situace , kdy se jich uz na ten prodej nikdo ani uz ptat nebude a ostrovy jim budou sebrany.
( cetla jsem tohle v zahranicnich novinach , nevim co na tom muze byt pravdy ).

  • iv-

Další odpovědi
mosoj

Jako s EU !

lexx

Řecko již zbankrotovalo, kosmetické úpravy to nezachrání. Who next ? maybe ČR ?

http://www.no­vinky.cz/finan­ce/246610-cesi-po-tisicich-bankrotuji-a-mnozi-veritele-s-nimi.html