bolak

Jak myslíte, že dopadne ta transplantace hlavy, kterou letos mají provést?

>> https://youtu­.be/Tkun3bE6n3I?t=2736

Nejlepší odpověď
Alesh

Povede se

Operace se povedla, pacient nepřežil. 😉

Já bejt tím rusákem, tak do toho jdu taky, nemá moc co ztratit.

Další odpovědi
nyjono

Povede se

Ona se může povézt, to ale neznamená, že pacient bude žít dlouhá léta.
Co to konkrétně znamená, povedená operace v tomto případě?

Kepler

Nepovede se

Ono by se to mělo nazývat spíše transplantace těla, ale nepůjde to, protože u toho nebude náš Pan Chirurg Kočandrle ☹ Čest jeho památce!

pepe88

Nepovede se

brillant

Nepovede se

jirka F

Povede se

Určitě by se potom spustila taková silná nervová reakce že pokud by přišili novou hlavu blesku rychle pacient by přežít mohl.

Zdroj: učitel chovatelství