bolak

Jak myslíte že bude vypadat normální hudba (pouštěná v rádiu) za takovejch 100 a 1000 let?

Kterej současnej hudební styl bude podle vás nejvíce připomínat?

Nejlepší odpověď
ptáč

Tak v českém rozhlase ještě po sto letech můžeme zcela jistě očekávat Waldemara Matušku, Beatles a písničky Suchého.

Další odpovědi
NikkiHeat

Zrovna jsem se vrátil z budoucnosti, hudba je zakázaná, povoleny jsou jen tzv. Koncerty ticha ))

www

Netroufám si odhadnout zvláště hranici 1000 let. V té době nemusí existovat ani naše planeta, snad jenom lidstvo.

marci1

Připomínat žádný současně styl asi nebude a bude to asi směs tiššejších a hlasitějších tónů. 🙂

xxx3

Podle otázky to vypadá, jakoby to, co nehrají v rádiu, nebyla „normální hudba“. Jinak pop bude zvukově asi dost jiný (to se mění každou chvíli), ale strukturálně to asi ještě dlouho bude vypadat tak, že budou vítězit písničky se slokami a refrény, které budou vypadat jako melodie na podkladu akordů. Tohle je mustr, který je s námi už mnoho desetiletí a zatím se nemění (v tomhle prostě moc originality nevládne).

mosoj

Obrať se na prognostiky. Máme jich dost.

Reezo

100–1000 let jsou jen dohady a domněnky… Klidně se toho nemusí lidstvo ani dožít.

arygnoc

za 100 – 1000 rokov – to už nebude rádio.
a ľudia možno tiež nie.