Avatar uživatele
Meggie2

Jak myslíte, že bude vypadat konec světa?

Jak myslíte že bude vypadat konec Světa?

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Lukas27 před 1520 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Podívejte se do archivu.

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=konec%20sv%C4%­9Bta%20

Jinak přečtěte si Zjevení sv. Jana, kde se o apokalypse píše.

https://www.do­tyk.cz/magazin/zje­veni-svateho-jana-30000219.html

Ale záleží na významu slova svět. V odkazu na archiv se dovíte, kolikrát již mělo dojít ke konci světa.

Třeba podle bible se slovo svět bere ve významu lidstvo, především to, které hřeší.

Od počátku věků až do skonání světa – tj. nikoliv do zániku všeho lidstva či země, ale do nového uspořádání společnosti.

Jinak žiji v přítomnosti,. v daném okamžiku, co bude v budoucnosti se světem, neřeším. Vím jen, že se konce světa nedočkám, až budu na druhém břehu,. Jakýkoliv konec světa, pokud nastane, už mě nebude zajímat.

K čemu vám názory pomohou? Mohla jste napsat, co si myslíte vy, dalo se lépe .reagovat.
--

Jak jsem napsala, nemohu konec světa ovlivnit, takže co, má být, to se stane, ať bereme svět v jakémkoliv významu, tedy nejen biblickém.
 .

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nepřemýšlím o věcech, které nemohu nijak ovlivnit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Koniec sveta nastane, keď sa ľudia prestanú pýtať.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Opakovaná otázka. Dohledej si je přímo zde, nebo i na jiných zdrojích.

Jinak souhlas s Drapem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gus_Fring

Sami se vyhubíme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Hostitelé vymřou a paraziti nebudou mít na čem parazitovat. Konečná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Jak to myslíš „bude vypadat“? Konec světa je ve Valmezu, hned za dveřmi se jmenovkou KEPLER! Dál už pro tebe nic není, ani život, ani prostor či čas – zkrátka totální finíto. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Konec světa? Možná lidstva, pokud si to „vykoleduje“ samo. (viz. proroctví z palmových listů 🙂.

Žiji přítomností.
O blbostech a negativech nepřemýšlím dopředu už vůbec ne.
Pokud přijde na budoucnost řeč, vždy jen pozitivně. Tak, jak si pořeji, aby vše bylo.
Nedávám sílu zlu ani negativismu, ani pouhou myšlénkou :D :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Konec světa nastane podle mě, až začne třetí světová válka. Tehdy bude jaderná válka a Země bude neobyvatelná. Přeživší budou žít v podzemí a na spustošenou zemi se dostanou až jejich vnuci, nebo ještě pozdější generace, která bude napravovat chyby svých předků.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
agentpv

Já budu sedět u okna a koukat jak ohnivé meteority padají všude kolem na baráky všude oheň, žár, kouř a smrad, jen já OK.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

Nevím, jak by to vypadalo, ale chtěl bych to zažít. Připadal bych si vyjímečný, že k tomu došlo za mého života. Ale potřeboval bych vědět na 100%, že se děje konec světa, konec všeho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Dost nejpravděpodobněji bude vypadat tak, že začnou masivně umírat lidé.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek