vali3131

Jak můžuprosím vložit adresu URL do prezentace vytvožené v Power Poit ?

Odpovědi
Michal Kole

Jednoduše, ale na tomto webu nějak ztrácím motivaci radit, protože když se zeptám já tak nějaký „psychicky nemocný člověk“ – jiný vysvětlení nemám mi to vždy smaže.

A hlavně že je v kodexu zmíněno slovo VZÁJEMNÁ TOLERANCE

napiš mi email

tinice

Pokud víš, co je to URL adresa tak tu jednoduše zkopíruješ tak, že jí označíš a zmáčkneš klávesu CTR a C. V prezentaci si už jen klikneš tam, kam chceš adresu vložit a zmáčkneš klávesu CTR a V.