dgfdgf

Jak můžu z internetu stáhnout či přehrát soubor ve formátu GIF?

Nebo spíš jak ho přehrát. V přehrávači filmů se mi ukazuje jenom obrázek, ale ne v pohybu.

Nejlepší odpověď
Dochy

a je to animovanej gif? Animovany gify typicky umi prehrat (zobrazit) internetove prohlizece (vsechny – doufam) a lepsi prohlizece obrazku. Prehravac filmu jak ktery… gif neni film 😉

Bacha, u nekterych programu byva moznost zapnout/vypnout animace

Další odpovědi
dr.luha

Gify fungují ve Windows aplikaci Fotky nebo se dají otevřít v prohlížeči (např. Firefox). Nebo si je můžeš uložit do mraku: https://1drv.ms/i/s!A­iIisXRanxbSgXXKE_Jpi­14sWRWX

ivzez

Stažení:
Kliknout na obrázek pravým tlačítkem myši
a z kontextového menu vybrat „Uložit jako“.

Přehrání animovaného gifu umožňují prohlížeče obrázků,
pokud u nich není možnost přehrávání vypnuta.
Např. Irfan View.