Jak můžu vrátit některé otázky?

Zkopírovala jsem text dvou otázek a pokud bych je chtěla použít i s diskuzí jak to mám udělat?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Jen zkopírovaný text je na nic. Lepší je sejmout obrazovku pomocí klávesy Print Scrn a uložit jako obrázek.
Ten potom na serveru www.nadapenny.com nahrát a odkaz vložit do odpovědi.
Samotný text se dá upravit, kdežto sejmutá obrazovka-obrázek těžko.
Tady je jen náhled jak vypadá sejmutá obrazovka.
http://img.na­dapenny.com/t20/110­50/nadap121651921­090237.jpg
Text jsem schválně začernil.
Zkopírovat odkaz nestačí!!! Pokud otázka nebo odpověď zmizela, nebude ani odkaz vidět.

Další odpovědi
hanulka11

musíš zkopírovat i odpovědi a nebo prostě odkaz http: z horní lišty na tu otázku a pak to vložit

jestli jsem pochopila to jsou otázky které jsi sama pokládala, obnovíš je na nynější stránku tím, že je doplníš něčím /připíšeš něco k té otázce/ a ona se aktualizuje

tak to je pravda jak píše Miroslav nelze vložit nějakým zkopírování otázku znovu ,prostě ji doplň a ona se ti obnoví