dgfdgf

Jak můžu udělat, že bych sem do otázky poslal obrázek jídla, co mám v počítači, a vy byste mi řekli, co to je?

Na tý fotce poznám jenom knedlíky.

Nejlepší odpověď
Kepler

Jednoduše, při zadávání otázky využiješ nabídky „obrázek“…prochá­zet.

Další odpovědi
led

Pod okienkom na vkladanie textu otázky je tlačítko na nahratie obrázku. doporučujem nie veľký s max.rozlíšením 256 farieb. Je zbytočné sem vkladať mohutné obrázky so 16 milionmi farieb (internet podporuje bežnú rozlišiteľnosť 256 farieb)

bolak

nebo to vlož sem > https://ctrlv.cz/ a pak sem hod odkaz..