DandrdaMan01

Jak můžu přehodit úložiště když stahuju z google play?

Když chci stáhnout z google play například hru MIDGARD RISING a nemám dost místa na lokálním disku, jak můžu přehodit úložiště aby se to stáhlo a nainstalovalo na paměťovou kartu?

Odpovědi
Dochy

Já mám zkušenost takovou, že se aplikace stáhne a nainstaluje a následně se přesune. Takže to místo potřebuješ. Možná můžeš přesunout něco staršího?

Jinak bacha, nevím co máš za verzi, já mám zkušenost asi do 2.3(?) a tam nesmíš na SD kartu přesunout aplikace, které mají fungovat jako služba (spouští se při startu a běží na pozadí) a widgety (aplikace zobrazující něco stále na ploše). Pokud přesuneš, nbudou fungovat.

anonym

Dochy to funguje i ve v.4.x.x