Pavel95

Jak můžu poskytnout nebo prodat návrhy oblečení?

Dobrý den, rád si maluji a vymýšlím nové návrhy na oblečení, nejčastěji fotbalových dresů, triček,… Přestože nepracuji v žádném super grafickém programu, mám návrhy zpracované v počítači a myslím si, že by se některé daly použít (když se podívám na výtvory některých známých výrobců, tak něco takového bych dokázal taky vymyslet :) ) Takže by mě zajímalo, jestli je nějaká možnost poskytnout nebo i prodat své návrhy těmto firmám mimo ne moc časté soutěžě a podobné věci. Díky za odpověď

Nejlepší odpověď
www

Stačí oslovit zamýšlené firmy a projednat to. Začal bych raději ale u menších, velké či známé firmy mají své nasmlouvané výrobce a ty i svoje návrháře.
Doplňuji:
Chyba: ‚ti i svoje‘ ☹

Další odpovědi
Jsemtady

Co se tyce dresu apod., tam je problem ze ty spolecnosti uz maji nejakej firemni styl, kterej musis dodrzet, takze tam se tolik nevyradis, v cechach to dela jedna firma. Spis jim jde o co nejnizsi cenu, nebo sportovcum o kvalitu materialu. Na tom asi nevydelas, leda fakt zkusit nabidnout, ale myslim ze bys to musel i umet vyrobit, nebo mit vyrobu nasmlouvanou.
Co se tyce jinejch odevu, da se zajit do firem jako bylo OP prostejov a zkusit nabidnout navrhy.
Mno ale reseni je i treba obleknout zacinajici hvezdicku, treba kostym pro nejakou amaterskou kapelu a doufat ze to nekam dotahnou. Nejspis by prvni navrhy byly zdarma, nebo za par kacek nez si ziskas jmeno. Pak jsou taky vystavy kde se to da nabizet, ale myslim si ze bys stejne musel umet to komplet nekde vyrobit, moc neverim ze bys uspel jen s obrazkama, to fakt leda u tech odevnich firem a to asi budes mit velkou konkurenci. …