Slezsky fc

Jak mužu odinstalova a insalovat Avast!

Nejlepší odpověď
Questman

Nejlépe to odinstaluje jeden z těchto programů http://www.opra­vapc.eu/odinsta­latory.html
Sůwu neposlouchej, očividně neví o pc ani *** když ti doporučuje antivir od Microsoftu jako nejlepší.

Další odpovědi
Sůwa

Pohledej ve starších otázkách, někde to tu je, ale už si Avast neinstaluj. Já s tím měla dost problémů, dokonce se musel přeinstalovat OS a dali mi Microsoft Security Essentials – bezva !!!
Doplňuji:
pro Guestman – já to tam sama nedávala, nainstaloval mi ho odborník a jsem s ním spokojená, tak co bych ho nedoporučila. Nesuď předčasně…

tom004

Nevím proč odinstalovat a znova instalovat. Pokud ho chceš i nadále používat, stačí aktualizace. Já ho používám bez jakýchkoliv problémů. Z těch které jsem měl předtím, je Avast, v plné verzi, nejpoužitelnější a „běhá“ bez chyb.