sofie

jak můžu nainstalovat web kameru?

nainstalovala jsem jí podle přiloženého cd,ale stejně mi nejde spustit,musím to ještě nějak instalovat v programu?

Nejlepší odpověď
Retko

U me na notebooku se musi zapnout tlacitkem, nemas to podobne?

sofie

já to mám na pc,ne na notebook,kdyby to aspon napsalo co je třeba ještě udělat,ale když se podívám do nastavení,ukáže mi že kamera je nainstalovaná

rynek878

podívejte se do e-mailu