Radim1933

Jak můžu jinak otevřít kapotu, když je páčka uvnitř auta urvaná, automobil Opel Corsa, r.v. 1995?

Jak můžu jinak otevřít kapotu, když je páčka uvnitř auta urvaná, automobil Opel Corsa, r.v. 1995

Odpovědi
Edison

Vidíte v místě, kde je páčka urvaná, lanko? Tak jen zatáhnout. Pokud ne… snad by šel vymontovat celý mechanismus páčky a pak to půjde kleštěmi.

mosoj

Vyříznout kapotu v místě zámku a pak znovu opravit!!! Viděl jsem dělat u automechanika.