Herbit

jak můžu identifikovat font písma z fotky? (náhrobek)

Nejlepší odpověď
Fidel

Tady uploadujete obrázek písma a ono už to rozpozná… (Obrázek – např. printscreen)

http://new.my­fonts.com/What­TheFont/

Další odpovědi
Hykam

Zkuste nějakého grafika, ten font zcela jistě pozná pokud to tedy není nějaký zřídka kdy používaný.

Nebo zkuste text napsat a vytisknout ve Wordu v několika podobných fontech a porovnejte.

Herbit

jo, ten prográmek na identifikaci jsem zkoušel, ale nemůže to rozpoznat…