aneta520

Jak se muzu dovedet koho mam za opatrovnika?

chtěla bych to vedet ale rodicu se ptat nechci ale vim ze mam opatrovníka protože jsem koukala do jednich papiru
Doplňuji:
je mi 14 let .

Nejlepší odpověď
marci1

Těžká otázka. Neuvádíš kolik máš let. Opatrovníkem může být fyzická osoba, ale i orgán sociálně-právní ochrany dětí.
Doplňuji:
http://www.epra­vo.cz/top/clan­ky/sprava-jmeni-ditete-opatrovnikem-19137.html

Další odpovědi
zzzzz

Opatrovníka? Ten by ti byl přidělen jen pokud by tě nemohli zastupovat rodiče.

Nebo myslíš sociálního kurátora? Pokud ano, tak vám byl přidělen protože máte doma nějaký problém, pokud je to tak, bude tě určitě sám kontaktovat.

ivzez

Do jakých papírů ses dívala? Čeho se týkaly?
To by nám něco napovědělo, odpověď by mohla být přesnější.