FurbyStar

Jak můžu do iPod touch 5 nastahovat zdarma hudbu všeho druhu?

Nechci si za tak vysokou cenu kupovat písničky v iTunes, musím se proto napojovat na pc nebo je snadnější způsob? Jak můžu tedy zdarma (a legálně) stáhnout hudbu i do pc?
Doplňuji:
Nechci žádné aplikace které obsahují viry a nedá se na ně spoléhat. Na ipod a pc.

Odpovědi
Beer4Real

Nijak, o tomhle si měla přemýšlet před koupí.
A vůbec nemáš si co kupovat takový křáp :)

BarboraSim

Můžeš si stáhnout aplikace Spotify nebo YouRadio, ale tyto aplikace fungují jen s internetem. Jinou možnost nevidím.

anonym

Máš doma CD s hudbou? Převeď si je do mp3 a šoupni do zařízení, to je legální.

Beer4Real

jenže Iphone nepodporuje MassStorage, takže nějaké ctrlC + ctrlV tady fungovat nebude.