moncl

Jak můžu dát fotky nebo video do internetu?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Video můžete nahrát na server www.stream.cz a fotky např. na www.galerie.cz

Na každém serveru je návod jak postupovat

Další odpovědi
anonym

Video obvykle na www.YouTube.com … tlačítko Nahrát úplně nahoře

Fotografie snad www.Picasaweb­.google.com ( tlačítko Nahrát)

anonym

případně třeba v dnešní době facebook.com, kdesi můžete také zdarma přidat jak videa, či fotky.. podle nastavení to uvidí jen vaši přátelé, případně všichni

alexandra

Fotky dávám na rajče.Je tam podrobný návod,jak na to.A může se to i zaheslovat,aby to všichni neviděli.
Video třeba na Ulož to!

Zdroj: http://www.raj­ce.idnes.cz/