jak muži vnímají ženy?

jsou ženy pro muže ještě stvoření které mají potřebu chránit,pomáhat,ne­bo ženská emancipace už je tak daleko že ženy předčily muže a situace se obrací,ženy se v mnoha směrech snaží mužům vyrovnat dojde to tak daleko že budeme chránit my je?že muži budou ti slabší?

Nejlepší odpověď
rynek878

Pro mne je žena(ve všem)absolutně rovnocené stvoření,taky se k němu podle toho chovám.

Další odpovědi
anonym

Co na to říct? Představa,že žena je ta křehká nádoba,kterou my siláci musíme chránit,je směšná.
Ony jsou bezmocné – asi jako spící kobra.
Vtip.
Nejde o žádný souboj,je to celé „dáno přírodou“.

salsa verde

někdy mám pocit že muž je to nejslabší stvoření jaké na sobě nosí matička Zem.

anonym

Hezká idea – brát je ve všem stejně.Co třeba při skládání vagonu uhlí?
Nám zas nejde tolik kojení.

quentos

dobře Bubča ;{))>

k žádnému převracení nedojde, ani kdyby se ženy stavěly na hlavu. Co příroda zařídila, to si vzít nenechá.
Křehkost a něžnost je pro mě to, co mě na ženách nejvíce dostává. Když zmizí, budou z nich asexuální bytosti, které muže nebudou přitahovat ani za mák. To chcete?

anonym

quentosi já nehájím emancipovanost já se jen ptala jak nás vy muži vnímáte