Jak může študovaný lékař udělat takovou chybu?

Má právo se takto hájit?
Já teda vím,kdyby se to stalo u mě v rodině jak bych zareagoval.
Věříte takovému doktorovi?
http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/368884-to-se-stava-rekl-pozustalym-lekar-ktery-propichl-pacientce-strevo.html

Nejlepší odpověď
jáára

No já věřím všem, co mi zbývá?

ten článek sem přečetl. stalo se.

Další odpovědi
střevo

Den předtím se mnou byl v hospodě…tak to sem si teda nemyslel, dyť chyby nikdy neďál ani po pořádný vopici
Tak teď sem jelen a von střevo ?

mosoj

Jako každý člověk. Študovanost na to moc vliv nemá.

anonym

Jestli je statisticky vzato jeden případ z „milionu“…nic není 100%,ale víra je obdivuhodná.

cukrar

Jugar,
já ale nečetl vyjádření lékaře, ale sdělení tisku, který jim sdělila rodina…
zde se určitě jinak intepretuje sdělení lékaře.
Ani pá Bůh není neomylný.
Je to smutné.

Šidlo

smutné je, že tá operácia bola vraj úplne zbytočná

a žena nezomrela na prepichnuté črevo ,ale na zanedbanú sepsu spôsobenú prepichnutým črevom!

lota

Bohužel, chybu může udělat každý.