Yavin

Jak může stát objevit tohoto sázkaře?

Viz. http://sazeni­.idnes.cz/kur­zove-sazeni-pokuty-ministerstvo-financi-f3l-/sazeni.aspx?c=A140509­_2063070_saze­ni_ten

Je to přes výpis z účtu banky? K seznamu zákazníků společnosti stát přístup nemá, ne?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud se jedná o podezření z trestného činu, tak tyto informace může policie získat.

Další odpovědi
anonym

Pokud se pohyb peněz vychýlí z normálu, banka zavětří. Mimochodem i ty můžeš dostat informaci o příjemci peněz (jméno, adresu) za určitých podmínek.