ReHu

Jak může RWE slibovat každoroční pokles cen? Jak vědí, jak se bude vyvíjet situace a vypadat za třeba 10 let?

Je mi jasný, že jde o marketing a lanaření lidí.
Kolik jich tomu může věřit?

Odpovědi
gecco

Jednak takové výhledy (různě pravděpodobné) existují a jednak – a to hlavně, jde o marketingový ´kec´ („nikdo vám nedá to, co my slíbíme“)…
😉
Doplňuji:
Naivních (hloupých, nepřemýšlejících) lidí je hafo…
😉
Nebylo-li by, vypadala by reklama (a v mnoha případech i chování prodejců) jinak…

mosoj

RWE to klidně slibovat může, protože jejich ceny energií jsou hanbaté.
Jen člověk který nemá svoji vlastní úvahu může od ní odebírat energie.

ReHu

Mosoji, pěkně jsi vystihl. Hanbaté ceny 🙂 . Naštěstí od nich již pár let neberu 🙂