Jak může Prima vyhodit Gavriely?

Ono je v zákoníku práce, že nesmí mít zaměstnanec porno minulost a pokud se něco objeví tak můžu zaměstnance vyhodit?

Nejlepší odpověď
dagry

To by tam nesměla pracovat madat Go..ová. Té se konečně ulevilo, že se zbavila sokyně, kterou lidi měli rádi víc než ji.

Další odpovědi
SajmonModer

Já si myslím, že to je rasismus!

anonym

To,že má porno minulost musela prima vědět už při uzavírání smlouvy.Asi se zde potvrdilo ono známé rčení o lži a jejích krátkých nožičkách.

Zdroj: http://www.su­per.cz/clanek/45360-gavriely-skoncila-na-prime-vedeni-nerozdychalo-jeji-eros-minulost-s-mrkvi.html

iceT

Podobých kauz bylo a ještě podle mě bude.Kdysi jsem se dohadovala s tátou ohledně nějaké soutěže či čeho,ze které vyhodili taky jakousi slečnu kvůli porno minulosti.Ona se tehdy oháněla tím,že neměla na jídlo a nějak se prý živit musela.Tatík s tím souhlasil,ovšem nevím jak by se tvářil kdybych mu já oznámila,že teoreticky nemám na jídlo a jinou práci neseženu a proto točím porno.No na to nemám ani povahu ani odvahu…
Ale myslím si,že pokud by měl někdo reprezentovat takovou společnost,tak by asi měl mít před prahem čisto.Na druhou stranu jistý poslanec s milenkou a rozvodem taky jaksi není moc reprezentativní…

venkovan

Je zajímavé, že se odsuzuje porno minulost a prostituce, ale neodsuzuje ten kdo si tyto služby kupuje.
Je to faleš společnosti až to není hezké. Mimochodem bývaly doby, kdy prostituce byla oficiální práce.
Mimochodem – to se zde mluví o tom pořadu po televizních novinách kde se cancá o jakých si osobnostech naší společnosti?
Popravdě tento pořad prakticky nevnímám, jestli ta blondýnka co tak divně mluví je Gottová, tak to má flek z protekce. Ale jinak ještě štěstí, že takové pořady jsou a skutečné osobnosti naší společnosti mají klid od bulvárních novinářů.

hanny 2

Zajímalo by mě,kdo z té „úžasné VIP společnosti"má před prahem čisto!Akorát jde o to,na koho se co "provalí“!