Michal Kole

Jak může patnáctiletá či patnáctiletý oslavit přijetí na střední školu, když se nesmí pít?

Nejlepší odpověď
Drap

Může si za odměnu zakoupit plavecký kurz, a pokud umí plavat tak pernamentku do bazénu.

Další odpovědi
Lucijej

Nikde není dáno, že nesmí pít, pití je životní nutnost. Navíc oslavovat se dá i jinak než požíváním alkoholu. Osobně jsem zastánce toho, aby mladiství ochutnali alko už dříve, třeba doma s rodičema si dát sklínku nebo panáka, pěkně v klidu, to nikomu neublíží, a pak nebudou jak utržený ze řetězu, aspoň většinou…

arygnoc

verte, „ožrať sa“ nie je synonymum pre „oslava ".
Oslávte to niečím, čo si bežne nemôžete dovoliť – kúpte si niečo na pamiatku, urobte si výlet, spáchajte nejaký "žúr“, … veď baviť sa dá aj bez alkoholu, hik.

na zdravie.

a gratulujem.

Skeptik

Kdo by si dokázal představit život bez chlastu?

Rada zní: Neslavit.
Doplňuji:
P.S: Pít se dá i voda a ovocná šťáva.

iceT

Slavit se dá i bez alkoholu,nebo to nejde?Myslím,že chlast nemusí být všude.

MrGandy

Jelikož v klubech a obchodech patnáctiletému pití a cigarety prodají, může to pořád oslavit.

Nedávno jsem četl nějaké průzkumy o tom, že dítě od 12 let (tuším) pije 2× týdně.
Diskotéky, kluby, večerky … všude je to k mání a kvůli zisku se to prodává i mladým.

venkovan

Pít se musí. Alespoň 2,5 litříků denně.