Smackdown

Jak může někoho vzrušovat chlupaté přirození?

Vždyť je to nehygienické.

Nejlepší odpověď
ten který je

Kdybyste se narodili o pár let dříve,tak byste byli rádi za pořádný drn. Nic jiného by vám nezbývalo, vy chytrolíni.:-)

Další odpovědi
quentos

Co je na tom nehygienického? Jak už bylo zmíněno, když se pravidelně myje, není na tom nehygienického nic.
Chlupaté (ženské) přirození přirozeně vzrušuje každýho heterosexuálního chlapa, pokud tedy není zrovna na holčičky, už proto, že jinak bychom tady vymřeli. Pohled na mužské přirození vzrušuje málokoho (ani většinu žen, nebývají totiž příliš vizuálně vzrušivé), ženu obvykle rozpálíš jiným způsobem.
Stokrát větší prasárna je napsat ve slově vždyť měkké i.

mosoj

Proč myslíš, že tam příroda ty chlupy ponechala? Právě kvůli zanášení infekcí do pohlavních orgánů.
Žena mně vzrušovala celá, nikoliv jenom její vulva. Tu člověk nakonec vidí až v závěru, pokud ji vůbec vidí.

Z konečníku do pusy, nebo střídání, dobrou chuť, hygieno.

bolak

Jako u ženský? Neplatí i tady ono babiččino známé: „není důležité jak vypadá, ale jaká je uvnitř?“

autacek

Bambuřici je třeba častěji umývat, nicméně to ochlupení slouží především jako ochrana před vnějšími vlivy. Ale máš pravdu, je nepříjemné když to leze do zubů, o tom žádná.

zjentek

Na světě je pár lidí, kteří jsou tzv. naturally. Je jich hrstka, ale jsou! ;)

Dochy

A koho může vzrušovat holé? Pedofila? Vzdyť je to zvrhlé!
😉
(nic osobního 😉 )

Jiří Bohumil

Když to není „šmudla“ tak na tom nic nehygienického není. Jsou, při sexu, mnohem nehygieničtější praktiky. Ale „proti gustu, žádný dišputát“. A není vzrušujícím pouze ženské přirození, ale, pro normálního chlapa, většinou celé ženské tělo, pokud nejde o „mužatku“.
Jsou i tak zvaní „horňáci“, které spíše vzrušuje pěkné poprsí. „Dolňáci“ jsou zase spíše na nohy a zadeček. Toť trochu z teorie.:-)