Michal Kole

Jak může muž – manžel NENÁPADNĚ kontrolovat zda manželka užívá antikoncepční pilulkyy, aby manželka tajně nevysadila

antikoncepci, když chce dítě stůj co stůj ?
Doplňuji:
Když manželka chce dítě stůj co stůj, tak asi nedovolí manželovi používat kondom.

Nejlepší odpověď
anonym

Takový manžel se pojistí vazektomií.

Další odpovědi
anonym

Michale, tak tos mne skutečně pobavil.
Vůbec nemusí manžel manželku kontrolovat. Ať si pořídí prezervativ a hlídá si možné početí sám.
Manželé, kteří mohou mít děti a jeden z nich to odmítá, asi dříve nebo později dospějí k rozhodnutí, že buď dítě mít budou, nebo se rozejdou. Moc jiných variant nevidím.
Doplňuji:
To je sice chytrá námitka, ale nepomůže Ti. Platí to, co jsem napsala – manželé se budou muset stejně dohodnout.

bolak

Když nedovolí, tak ho to asi trkne ne? Jedině že by řekla že je alergická na latex, tak pak jsou ale ještě takový ty plátěný, z dob Ludvíka XV. a když odmítne i ten, tak pak je to natuty…

www

Nijak. Pokud chce, vždy to nějak udělá 😁.

led

To akože počíta pilulky?
Všetko je otázka dohody a dôvery.
Ak má manžel pocit, že by nezvládol výchovu dieťaťa, sú možnosti sa vzájomne dohodnúť na opatreniach.
V prípade, ak jeho zdravotný stav mu nedovoľuje mať deti, alebo by sa mohlo narodiť nezdravé dieťa, má možnosť absolvovať operáciu a dieťa adoptovať.
V prípade, keď obaja partneri sú zdraví a schopní vychovávať deti, napriek tomu jeden chce dieťa a druhý nechce, to väčšinou končí rozchodom pre nezrovnatelosť názorov a vzájomného odcudzenia.

anonym

Pošle jí plavat do bazénu.

venkovan

No když se manžel bojí, tak mu nezbyde si udělat nějaký uzlík aby jeho semínka neutíkala.
No, ale některé ženy i tak otěhotní – prostě prý to lze i bez styku s mužem -alespoň se o tom vypavuje v jedné obrovské knize.