zjentek

Jak může mít podobná skladba tak málo sledovanosti, když se v ní tak krásně píská?

Usmolených 27 tisíc shlédnutí za více než rok? To nechápu..

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=RZ13I-j1pRM

Odpovědi
Kelt

Poslechl jsem si to a moc mne to nepřesvědčilo. Nahrávka je čistá, dobře nahraná, asi bylo dobré nahrávací studio, ale žádné přirozené nástroje, automatický bubeník, zpěvák má dobrý hlas, ale zpívá v jedné poloze. No a to pískání – to Klaus Meine, to je jiná třída. Jinak jsem si myslel, že máš lepší vkus, pokud jde o hudbu.