FlAsh_7

Jak může fotograf přírody „okouzlit“ dívku?

Nejlepší odpověď
ivzez

Člověk, který se potřebuje takto ptát, nikdy nikoho neokouzlí,
protože nebude originální. (Nápady musí každý hledat v sobě.)

Další odpovědi
Kelt

Vybereš vhodný motiv a ten jí předložíš. Ze začátku se snaž dívat jejíma očima a pak se snaž udělat z ní svého prvního kritika. A doporučuji prostudovat nějaké úspěšné fotografy a snažit se je kopírovat, ale přitom být vlastní, jedinečný.

Kepler

Svými výjimečnými snímky přírody. Když to nepomůže, tak pomocí přírodních produktů. Třeba trávou nebo konopím. I ovoce se hodí: švestky, hrušky, jabka, vinné bobule… ovšem prohnané trubkami. To bude okouzlená jako Anton Špelec ostrostřelec.

nyjono

Záleží přece na tom, co onu dívku zajímá. To dá rozum.
Většinou okouzlíš slovem, činem, chováním, …

Edison

Jako kdokoli jiný, kdo nazhraje na tu správnou strunu.

zjentek

Jakkoli. Třeba je tebou už okouzlena jen tak a ani o tom nevíš. V takovým případě pak stačí třeba jen trošičku „okecat“ tvůj foťák, přitom ledabyle zabrnkat prstíkem po spoušti a je tvoe! Však od přírody víš jak na ně. (;

mosoj

Jako fotografa může dívka okouzlit jedině tebe. Pokud chceš okouzlit ty jí, tak to s největší pravděpodobností nebude jenom o fotografování.