dust8

Jak může člověk vyhodit flintu do žita, když se vzduchovkou netuší, kde najít nejbližší pole s žitem?

Nemám vůbec páru kde je nejbližší pole s žitem. Jak to mám sakra vědět?

Nejlepší odpověď
Drap

Přijeď, poradím ti. Vím o několika málo místech, kde je zaseto žito. Jinak myslím, že je úplně jedno kam s ní flákneš.

Další odpovědi
hapiky

Babiš musí, než opustí politiku řádně zbohatnout, proto řepka, řepka a jen řepka.

Rokio

Je to myšleno obrazně. Znamená to skončit s něčím/vzdát se.

Edison

Flinta se do žita nevyhazuje, ale hází (ve smyslu zahazuje).

elkon

Ten dotaz právě tak hloupý a zbytečný, jako některé odpovědi na něj. Ale zde už jsme si na slaboduché výlevy zvykli.

hapiky

elkon: zvykli? za koho mluvíš? Nebo si snad mykáš?

hapiky

elkon: zvykli? za koho mluvíš? Nebo si snad mykáš?