22aa

Jak může 12letý dítě bavit film, kterej je kreslenej?

Dobrý den.
Je vám také divné na věkové kategorii filmu Rango?
Podle mě Verča koukala v 8 letech a na netu píšou nesmysl, že to je od 10 let.
Je vám to také nějaké divné?
Prosím, jak může velký dítě bavit pohádka?
Děkuji, 22aa.

Nejlepší odpověď
Edison

Divný je především Tvůj jazykový projev.

Další odpovědi
ivzez

Ne každý animovaný film je pohádka
a na animované filmy i na pohádky se dívají i dospělí.
Tak proč ne dvanáctileté dítě?

Edison má pravdu → se svým projevem bys měl něco udělat.

Palpatine

Já bych řekl, že normálně. I mě občas baví kreslené (animované) filmy a to už dítě dávno nejsem. Kromě toho Rango je spíše animovaný a rozhodně to není pohádka pro děti. Simpsonovi jsou taky kreslení, přesto je to seriál spíše pro dospívající a dospělé. (obdobně i jiné podobné animované seriály). To, že je něco kreslené ještě neznamená, že je to pro děti.

dubraro

I dospělým, i seniorům se může líbit kreslený film. Kreslený / animovaný film nemusí být jen pohádka. Najdi si třeba pojmy „hentai“ a „manga“.

Mc Merkurion

… zeptej se paní učitelky Bejšovcový, ta co vám furt pouští pohádky …

22aa

Našel jsem to v časopise mateřídouška Viz odkaz:https://www.pe­riodik.cz/pred­platne/casopis­.php?akce=vyda­ni&titul=104&rok=­2011&vydani=3
A navíc ten obrázek filmu vydaliv dětském časopise pro 7 letý děti.

22aa

Pamatujete?

Edison

… viďte, Ivzez. Třeba takový film Buchty a klobásy… 😁

ivzez

Neznám…

Edison

Doporučuji… Ale spíše „po desáté“. 😉