Michal Kole

Jak musí být v tomto vedru bezdomovcům co spějí v plastových popelnicích a kontejnerech?V ko­vových je to asi jako v autě

Nejlepší odpověď
quentos

Jejich problém, jejich volba a do jisté míry záležitost jejich IQ – ti chytřejší za teplých nocí přespávají na lavičkách nebo pod širákem na trávě

Další odpovědi
Drap

Noci zase tak horké nebývají, a pochybuji, že v tomto počasí by si některý vlezl do kontejneru.

honza19hk

jejch chování kloudně neznám,ale řekl bych že do konťáků lezou v zimě jelikož se zahrabou do papíru a ráno vylezou pokud je nerozdrtí popelářský lis.
V létě spí nejspíš pod širákem třeba na lavičce.

anonym

Vyzkoušej.