Mell

Jak mu to říct..?

Jak říct klokovi o kterém jsem vám sala už dříve že se mi líbía že jsem do něj zamilovaná? Bojím se že se ztrapním..:/ Pomocte m prosím :/
Doplňuji:
Promintě ale on se odstěhoval..P9šem si jen přes internet

Nejlepší odpověď
WeeBear

Připomíná mi to situaci, kdy jsme se poznali s přítelem a znali jsme se sice chvilku, ale cítila jsem, že tohle je ten kluk, po jehož boku bych chtěla vyrůstat a dospívat..

Takže rada první:
Neříkej mu to proboha ve třídě, udělala bys největší blbost. Pokud spolu chodíte ven, letmo se ho dotkni (letmý dotyk na loktu působí nevtíravě, ale důvěrně), doteky opakuj, přitvrzuj, nejlepší je, když se budete po několika dnech držet za ruce.

Dále..

.. Až dospějete k držení za ruce (pokud Tě za ni chytne už i sám, je velká šance, že to cítí stejně), tak si s ním sedni na lavičku někde, kde nechodí lidi, pokud máš někdy možnost volného bytu, tak až budeš sama doma, pozvi ho k sobě.

Teď to bude znít divně, ale chytni ho za ruce, drž je a přenes je na úroveň kolen (musí to však vypadat přirozeně, že to děláš instinktivně, nikoli ne křečovitě), koukni se mu do očí a řekni mu něco, co mu zalichotí (máš hezké vlasy/oči/úsměv, ale řekni hlavně pravdu!), POZORNĚ sleduj jeho reakce..

Dáš tím najevo zájem o něco více, než přátelství.. Každopádně ti nedám radu, jak se s ním dát dohromady, to už se radí hodně špatně.

Jednoduše: Důležitý je FYZICKÝ kontakt..
Doplňuji:
Pokud je od Tebe max. 30km, tak se zkuste vidět osobně..

..Nevím, kolik Ti je, každopádně si myslím, že jsi ve věku, kdy si chceš užít a ne se trápit vztahem na dálku, který (z vlastní zkušenosti) po čase přestává fungovat.. Ale srdci nejde poručit, co?..

Další odpovědi
led

pred 7 dňami ste sa na to pýtali. Nepodarilo sa stretnúť a hovoriť spolu?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-mam-delat-28

hanulka11

Tak si piš dál, ale dávej pozor na chyby a ne jako tady.
Třeba se z toho něco vyklube a nenuť se mu.

no coment

No, tak já mám svoje zásady a to jsou: neříkám klukovi, že se mi líbí dřív než on, nedávám mu pusu, dřív než se o to nepokusí on a taky kluka nikam nezvu na rande.Myslím, že to je úloha pro kluka, tohle říkat 😉 ale když bych ti měla vážně poradit, jak mu to říct, tak souhlasím, že určitě ne ve třídě.Nesmí to být nápadné a dotěrné.Musí to být takové, aby si o tobě když tak nemyslel, že jseš na něj ,,ujetá" 🙂 Musí se to nějak vyvinout a když ne, tak vám to není souzené 😉