Jak motivovat nekoho , ktery si mysli , ze ma vse " za sebou " a skoro jako by rezignoval na zivot ? ( vek kolem 60 !!)

Nejlepší odpověď
hanulka11

Někam ho vzít ukázat mu ja se dá žít na plno a nemyslet negativně. Někdy stačí málo.....procházka v přírodě, nějaká výstava ,maličký výlet. Hlavně toho na něj "nenakládat "hned moc, pak by se mu to asi nelíbilo.A domluvit si další setkání…sakryš v 60ti přeci nic nekončí.

Další odpovědi
Michal

Dělejte před ním drobné věci,které by ho mohly zaujmout.Požádejte o radu ,nebo pomoc.Cit vám napoví kdy vyslovit žádost.Chce to hodně trpělivosti.

dědapetr

Jsem v jeho věku.Je potřeba mu pomoct najít nový smysl života.Mě dcery zaměstnaly vnoučaty.Je potřeba ho zaměstnat něčím co by ho zbavilo těchto myšlenek.

led

Musí si vytvoriť nejaký cieľ (teda mimo kriminálneho). 60 rokov, to je ešte mladý. Štatisticky má pred sebou ešte 15 rokov, najvyšší čas na Univerzitu 3.veku.
môže si vybrať:
http://www.go­ogle.com/sear­ch?q=univerzi­ta+3.+v%ECku

Deli

Vnoučatama?

Nebo ho požádat o pomoc, rady – dlouhodobého charakteru, nejlíp z jeho oboru…