sup

Jak mohu zrušit mysearch 123?

Odpovědi
LeVovič

mysearch považuji za lehčí malware…

nejprve je potřeba se podívat do prohlížečů, kde jej máš nainstalovaný a odinstalovat (případně jen změnit domovskou stránku na seznam, google…), poté projeď počítač přes online scanner eset http://www.eset­.com/cz/online-scanner/ a poté doporučuji program, jako je třeba trojan killer (ale jen v plné verzi, protože jinak ti to na závěr napíše, že si jej musíš zakoupit), případně si PC projeď Avastem (čistění prohlížeče), je zdarma.

a poslední rada na závěr – vždy, když něco instaluješ, tak si dej pozor na to, co je součástí instalace ;)

Mě toto pomáhá vždy, když se mi do PC něco podobného dostane ;)

Human

S takýmto adware si poradí AdwCleaner.

anonym

Tady máš nějaké návody,tak at se ti o povede.
http://www.my­search123.net/cz/
Ručně potom v nastevení možnosti internetu tam zadej domovskou sránku,kterou chceš,jinak vš odinstaluj v programech a funkcích a neklikej nikdy na všechno při stahování programů,dej na to pozor co instaluješ.