MichaelOffic

Jak mohu změnit v telefonu nastavení, aby mi chodily zprávy s diaktritikou?

Koupil jsem si levný mobil a po zapnutí jsem zjistil, že všechny příchozí sms jsou bez háčků a čárek. Stáhl jsem jinou aplikaci pro sms, jinou českou klávesnici. Všechny defaultní aplikace pro to jsem zakázal a stále mi chodí sms bez diakritiky. V nastavení nic nemám. Jak to mohu napravit? Diky Za odpovědi.

JDE O TO ŽE JÁ POSÍLAL ZE SVÉHO „DRAHÉHO“ MOBILU ZPRAVY S DIAKRITIKOU na ten levný, ale na ten mobil se zpravy doručují bez diakritiky ://////

Nejlepší odpověď
kodl67

I na drahý mobil budou chodit sms bez diakritiky pokud je odesílající bez diakritiky píše.
I výpisy z banky i od operátora mi chodí bez háčků a čárek.

Další odpovědi
briketka10

Ten levný mobil nemusí mít podporu na diakritiku.

Proč máš chyby v diakritice, když na ni tak lpíš?

Brblal

Já jsem si zkusil poslat SMS s diakritikou z: „sms.cz“ a žádné čárky ani háčky mi na mobil nepřišly, brána je odstranila už před odesláním, takže zpráva mi přišla – ale bez diakritiky. Zprávu jsem psal s diakritikou, ale po odeslání byla diakritika odstraněna to jsem viděl už na monitoru PC.

Jinak já píšu články pro jeden časopis, a když mi přijde příspěvek bez diakritiky, doplním diakritiku najednou automaticky přes stránku: „ohakovani.cz“ to je výborná stránka…

Přišla mi dnes SMSka na mobil od operátora, že byly změněny trochu podmínky služeb a je to zcela bez diakritiky, nevadí mi to, ale i SMS od mobilního operátora je bez diakritiky…

anonym

protože neuvádíte jaký mobil, není možné smysluplně odpovědět … označení telefonu „levný mobil“ je hrubě nedostatečné 🙂

Brblal

Přišla mi dnes SMS od české pošty a je zcela bez diakritiky:

Dobry den, prevzali jsme zasilku…budeme vam ji dorucovat…