j.blond

Jak mohu zálohovat emaily i s přílohami v Outlook Express když chci formátovat počítač?

Doplňuji:
Problém je s přilohami a s exportem či uložením nad 1 GB

Nejlepší odpověď
blesk26

Není tam někde možnost exportu? Třeba nahoře v liště Soubor → Export?
Doplňuji:
Souhlas s Romanem, jen jsem nevěděl ve které složce to tak může být. Jinak přikládám link na oficiální podporu microsoftu s návodem, tam to také píší :)

Zdroj: http://suppor­t.microsoft.com/kb/2706­70/cs

Další odpovědi
RomanP

Stačí si skopirovat soubory Application Data\Identiti­es\(nějaké číslo)\Microsof­t\Outlook Express*.dbx
Application Data v adresáři Documents and Settings\user­name\Local Settings