Angi-Shy

Jak mohu vypnout zvuk focení v mobilu Lenovo A6000?

Prohledala jsem celé nastavení základního fotáku, ale nastavení pro vypnutí zvuku focení jsem teda vubec nenašla, jen zvuk pro zaostřování a spouštěč odpočítávání. Ví někdo? Google moc neporadil

Odpovědi
DusanOrlik

To je nahoda.Take mam Lenovo A6000 a ja to vyresil nainstalovanim z Google Play jiny fotoaparat a jsem spokojen.Ty predinstalovane fotaky nestoji fakt zanic.Lepsi jsou v obchode Play.Zkuste to take

Tobbycz

Zkus vypnout zvuky v systému (podržením tlačítka volume down), fotoaparát by pak měl být taky ztišen.