caroline11

Jak mohu vymazat stránku z vyhledávače jako např ‚www.odpovedi.cz‘? spěchá, prosím – děkuji 🙂

Odpovědi
Pájo

Záleží na typu internet. prohlížeče.
Firefox:
Záložka „Nástroje“
„Vymazat nedávnou historii“

Nebo pomocí software např. CCleaner

Bedy

Z jakého vyhledávače? Kdyžtak napsat třeba na Seznam/Jyxo/google podporu, aby odkaz odstranili z databáze.

Pokud máte na mysli z našeptávače vyhledávacího políčka v internetovém prohlížeči, tak stačí na něj najet a stisknout Delete. Takto to funguje v Internet Exploreru a Firefoxu, ale určitě i v ostatních prohlížečích (Opera, Safari,…)