mikee.nikee

Jak mohu vydělat na android aplikaci ?

Odpovědi
honzikd

Vydělat na Android aplikaci můžete velice snadno v několika krocích:

  1. vytvořte zajímavou a kvalitní aplikaci
  2. distribuujte ji přes Google Play za poplatek

NEBO
3. distribuujte ji jako volně stažitelnou na Play, ale přidejte do ní reklamu

Jsemtady

Myslim si ze nejvic vydelavaji ruzne trial verze.. nechas je ozkouset kvalitni app, treba prehravac a pak si ho musi zakoupit, dal vydelavaji ruzne specialni aplikacemi trebas pro doktory atp. Mno a v neposledni rade hry ktere hrajes a muzes si do toho kupovat za penize bonusy atp. Je s podivem kolik lidi za vyhru zaplati… Mno a pak to chce i reklamu, v tom play store je spousta aplikaci o kterych nikdo bohuzel nevi.