sberatelka

Jak mohu vrátit koupené naušnice z chirurgické oceli zakoupené 10.9.2012? A budou mi vráceny peníze?

Nejlepší odpověď
Lucijej

V případě, že nejde o reklamaci, tak ti je zpátky přijmout nemusí, to záleží na prodejci samotným, jak bude ochotný a když už tak je spíš bude chtít vyměnit za jiné zboží, protože nebude chtít přijít o peníze.
Doplňuji:
No ale jestli byly zakoupeny přes internetový obchod, tak jsi akorát prošvihla dvoutýdenní lhůtu, kdy můžeš zboží vrátit bez udání důvodu.

Další odpovědi
Drap

S paragonem požádat prodejce, a je na něm, zda vyhoví či nikoli. Pokud nemají vadu a nelze je reklamovat, tak neni jiné řešení.

terry

Jen doplním výše uvedené odpovědi.
Přidej si je do sbírky – sberatelko.
Nebo příště lépe zvaž koupi či ohlídej termín vrácení v případě internet.nákupu.