Jak mohu ve 20 ještě povyrůst ???

Alespoň o 5 cm ??? ,

Jídlo , vitamíny , natahování :DD......

Nejlepší odpověď
venkovan

Ožeň se.
Já ze své partnerky denodenně rostu o metry.
natohování nepomáhá – vytahování je lepší. Ale nejlepší je sebedůvěra ve svoji osobnost, ve které přijmeš fakt zákonů přírody a svoji osobnost postavíš na velikosti a síly své osoby v pomoci adruhým, v kvalitě své práce, kamarádství, přátelství a přiměření toleranci.

Další odpovědi
Drap

Už to neřeš, znám spoustu malých a úspěšných. Každý jsme nějaký.

anonym

pro muže se prodávají i boty s tlustší podrážkou, takže lze získat asi 2 cm.
Doplňuji:
jsem přehlíd natahování, zkus skřipec, na některých hradech je stále k dispozici

slevin

tohle se myslim da resit jedine operativne,pro­dlouzenim kosti.ale ve 20ceti se podle mne tvuj rust uz zastavil

Bahroona

Pověs se za uši do průvanu. Třeba to zabere ;)