jir39ge

Jak mohu stahovat zdarma filmy do svého počítače?

Rád bych se dozvěděl jak mohu zdarma stahovat filmy do svého počítače.Nevím jak na to.Poradíte mi?

Odpovědi
Pája83

nejlepší a nejjedodušší stahování je na ulozto.cz opíšete kod a stisknout stáhnout.

Tombik

Já dám trochu podrobnější návod:
1.Otevři si uloz.to
2.Do hledání vlož jaký film by sis přál
2a.Například film Náhradníci který právě běží v kinech;tak do hledání dáš anglický název filmu (v našem případě Surrogates) a za to dáš avi nebo cz avi.
3.Pak už jenom mít rychlejší připojení a najít něco co fachá!
Ještě malý tip:Čti si komentáře u různých filmů,často tam lídé píšou,zda-li je film funkční nebo ne!

radulin01

Asi je zbytečné tady řešit pirátství,takže zkus Warcenter,warez­net,cucaj.sk nebo jiné warez stránky.Někdy je nutná registrace na těchto stránkách.