beruskaa

Jak mohu simulovat nemoc? (zítra škola)

?

Nejlepší odpověď
teufl

I když ti na začátek dám radu, abys do školy přeci jenom šla, protože je lepší, tam jít a nemuset to pak dohánět samoučivem. Zkus tu nechuť tam jít překonat. Buď odvážná a jdi tam. Vím, o čem mluvim.

I když nerada, ale přece jen na tvou otázku odpovím a budu spoléhat na tvé svědomí, že to nepoužiješ a do školy půjdeš.
Takže, můžeš si třeba o půlnoci, nebo někdy, když tví rodiče budou mít půlnoc, nařídit budíka, třeba si postavit na čaj a pak vzbudit mamku, že je ti zle… A při nejlepším ještě můžeš dělat, že nemůžeš usnout.

Ale vážně do tý školy radši jdi!

Další odpovědi
BeruškaSedm.

Já ze simulování nikdy nemám dobrý pocit,nerada mamce lzu 🙂. Tak ji na rovinu řeknu,ze zítra piseme pisemku (pokud je to ten důvod) a že jsem se na to nestihla naučit,a ze se to doucim,abych neměla špatnou známku 🙂 Zkus to taky.

Happyday1991

Přesně. Nejlepší je jít s pravdou ven a narovinu říct co je za problém. I tví rodiče chodily do školy. 🙂 Určitě to pochopí.

marci1

Nesimuluj, běž do školy ! Říká se, že simulováním si nemoc přivoláš ! 🙂

MocacekCZ

vyšňupej křídu :D → ale to musíš opatrně protože i při trošce dostaneš vysokou teplotu ;) (nechci tě k tomu navádět,jenom odpovídám na otázku )

Beer4Real

Já si kdysi (myslím v sedmé třídě) opařil předloktí čajem abych nemusel do školy :)

Nevíteto?

Můžeš třeba otírat teploměr o oděv, ale nebylo by lepší soustředit se na vyřešení problému, který ve škole máš s nějakým předmětem, učitelem, spolužákem abys tam mohla bez obav chodit a nemusela simulovat? 🙂 Simulace není stálé řešení…