Jak mohu prodávat na MMB?

Ahoj, chtěla bych prodat pár věcí po dětech. Kamarádka mi poradila mimibazar. Ale jak to tam funguje?

Odpovědi
Lencis

Je to naprosto jednoduché. Stačí se zaregistrovat a pak vkládat své nabídky. Vše je velice přehlédné a opravdu jednoduché. za chvíli se zorientujete. Po přihlšení máte hlavní panel na pravé straně obrazovky. Pokud nepřesáhnete 100 fotografií. Myšleno 100 inzerátů nemusíte nic platit vše je zdarma. Pak už jen čekáte až se někomu vaše nabízená věc zalíbí a ozve se vám. MMB je propojen s vaším mailem, takže všechny nabídky vám automaticky chodí i na mail. Vypadá to složitě ale určitě to zvládnete. Obecnější pravidla najdete v odkaze.

Zdroj: http://www.mi­mibazar.cz/pa­ge.php?id=3

anetadela1

Já jsem prodala pár věcí i na Sbazar.cz