Jirkabubla

Jak mohu postupovat , když nemám finační prostředky na zaplacení notáře při dědictví?

Jak mohu postupovat , když nemám potřebné finačná prostředky na zaplacení notáře při dědictví?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Pokud to dědictví stojí za to,tak si můžeš půjčit,pak to splatíš!
Horší bude,pokud zdědíš i dluhy.

Další odpovědi
anonym

Notáře k závěti nepotřebuješ. Snad si nemyslíš, že v posledních chvílích (při pádu letadla, při jaderné katastrofě, …) kdosi shání notáře… :D Notář jen urychluje řízení (a dohlíží na správné rozdělení – stačí však být v závěti dostatečně konkrétní – ideálně číselně). Na webu nalezneš šablony přímo od ministerstva – pak nemůžeš nic pokazit… (Důležité je mít důvěryhodnou osobu (dle mého lidštější přístup, než notář) jako svědka a zmocnitele plnění – nejsi-li v oné kritické chvilce.)

zzzlatokopka

Matesax tak ty seš fakt úplně mimo:-DDD