Avatar uživatele
Sůwa

Jak mohu posílit RAM?

Mám na chalupě stařičký PC s OS Win 98 – Authentic ADM;ADM-K6 3D pocessor a jen 88,0 MB RAM – 32 bit. Disk C: využité 2,87 GB, volné 5,7 MB, disk D: využité 498 MB, volné 5,88 GB.Nechám ho hlavně na DOSácké hry, ale je strašně pomalý a taky se mi zdá obrovská disproporce mezi kapacitou disků a RAM.Ani se nemůžu podívat co na disku vlastně je, to bych čekala do Vánoc, než to naběhne. Prosím o radu, jak postupovat, na internet tu mám netbook. Děkuji. Suwa.
Doplňuji:
Já už mám ty RAMky zdemontované,kde stejný typ seženu taky vím, jen bych potřebovala vědět, kolik maximálně můžu dát.Zasunout dvě kartičky je snazší, než přemontovat celou ZD. Suwa

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Sůwa

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kenyrts, annas, samicek333, johana 56 před 4601 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
baghira

Pokud ho chcete jen na DOSácké hry, místo Win98 nainstalujte DOS (určitě se někde bude dát stáhnout). Rychlost PC se zázračně zvýší :)

Paměť by se dala rozšířit, otázka je, jak sehnat odpovídající typ (pravděpodobně nijak). Ale celá slušná základní deska s pamětmi i procesorem se dá na aukru sehnat i pod 1000 Kč.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lexx

dobře ale kolik máte tý RAM paměti ? mám podobný PC veterán původ sběrný dvůr, WIN98, C: asi 4 GB, D: 60 GB, 2 desky RAM po 128 MB tedy celkem 256 MB a šlapeto, i vypalovačku nakrmí a Internet utáhne

oprava: máte uvedeno, přehlédl jsem, 88 MB je fakt trochu málo

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet