MichaelOffic

Jak mohu posílat z telefonu (Android) do počítače (Window) přes WiFi?

V telefonu mám možnost posílat soubory přes WiFi/WiFi direct a díky tomu mohu posílat několik GB během pár minut. Jak mohu poslat soubory přes wofi do počítače s Windows 7/64bit z mobilu?

Odpovědi
Hlada

Každý větší výrobce telefonu má nějaký zálohovací program, který by se dal použít. Osobně mám raději MyPhoneExplorer, ktrerý je univerzální pro všechny telefony pro přenos dat i pro zálohy. Je možné přes něj mít obrazovku telefonu na monitoru PC a tak ovládat telefon.